Articles

Veliaj betohet për mandatin e dytë-Top Channel Albania – News – Lajme

7
Comments
 • Betohem se une me kryetarin do vjedhim sa me pak kete vite se vjet e tejkaluam normen me vjedhjen e parave te popullit , kete vit e kemi vendpsur kusht te vjedhim sa me pak .

 • Mjer populli i gjor mjer e pa besushme qe 1 milion banor tirana nuk ka njeri ta perbys veliajn nuk e kuptoj . Zoti vent dor mbi shqiperin te kapur nga plerat me te ndyr te shqiperis ton

 • Dy kriminelat betohen se si do ta shkatrojn shqiprin dhe kushë do të bëjë miliarda euro më shumë .

 • respekt per ramen dhe veliaj.
  le te shkoje basha dhe disa te trashe te opozites me bidon me benzine ne dore per ti hedhur benzine zjarrit.
  (pse nuk shkon dhe duma? po nuk do te behet qesharake si basha)
  le te kerkojene percaje ne popull ilirj a me mono plastiken .
  ps dhe rama jane e vetmja shprese.
  PD i duhet nje Lider i ri.
  basha mendjelehte u be gazi i botes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *