Articles

Simbolika e protestes, busti i Rames para Kryeministrise| ABC News Albania

3
Comments
  • Thrisni sa te doni rama nuk ik se thoni ju se kur thosh rama berisha ik ai nuk iku prandaj dhe ju ju iku behari duke thirur rama ik po ai nuk tundet

  • Vetem Rama mund ta regulloje kete vend ,mos prisni nga asnje tjeter ,prandaj lereni te punoje,,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *