Articles

Rama: BE e rëndësishme për ne, nuk mund të heqim dorë – News, Lajme – Vizion Plus

10
Comments
  • Ska asnje lidhje me europen shqiperia,po ti mor kopil edi mir qe shqiperia nuk u fut ne europe kur kishte ca profesora ca doktora ca qytetar etj do futet tani qe kan ngel vetem pleq e ca qe zdi si me i thir se squhen njerez

  • Vetëm Amerika e rregullon shqiptarin,pasi Europa ka tjetër strategji,kurse Amerika e bënë Shqipërinë njesoi si në Amerikë,e bërë dhe Europa po shumë vonë, në këto kishte ku jeni aktualishte as zoti vetë nuk mundë të rregulloi Shqipërinë,keq më vjene po siç deshiruat e behte me kënaqësi.

  • Boll u tallet me popullin ca europe kerkoni ju politikane te pangopur ka standarte per te hyre ju e keni lene vendin dhe popullin ne ruge te madhe.

  • Puna e kepurdhes o edi trapi tregon kokefortesine tende kush e pret behet me e larte se cfare eshte kepurdha? Kepurdha per ty eshte shenja injorances e horllekut e batakciut e drogaxhiut e monstruozit e eeeeee shume te tjera cilesi qe duhet nje kand ose nje froid ti emertoje. Ti do te besh te pamundur kur je i mbytur qe nga foshnjet qe ulerasin se skane qumesht per te pire

  • Ne be shkohet let shkoi rumania me 30 miljon..por ju vazhdoi ne ket menyr se do ta shihni me teleskop .dhe at here ka me qen teper von

  • KOT SJE ARTISTI…HAHA U BE KERPUDHA CESHTJE EUROPIANE….JE I VETMI ME INTELIGJENZEN QE KE NA NGRE EMRIN QE JEMI DHE NE DIKUSHI.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *